Ana sayfa

Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd

Şirket profili
Zhangjiagang Zhongyue Metalurji Ekipmanları Technology Co, Ltd Xiangshan Yolu, Jingang Town, Zhangjiagang City, Jiangsu Eyaleti, Çin bulunmaktadır. RMB20.000.000 yuan kayıtlı sermaye ile, şirket yüksek frekanslı hassas kaynaklı boru hatları, H-Beam çelik boru hattı, dilme makinesi, soğuk rulo şekillendirme makinesi, soğuk haddeleme makinesi, açılı çelik makine, soğuk kesme makinesi üretiminde uzmanlaşmıştır vb .. Şu anda, yıllık üretim kapasitesi 150'den fazla setleri.

On yıldan uzun bir süredir devam eden etkin gelişim sırasında, şirket, pazar payı, teknoloji, insan kaynakları ve kendi alanındaki coğrafi konumu açısından oldukça iyi bir rekabetçiye dönüşmüştür. Sürekli rekabet halindeki pazarda rekabet gücünü korumak için, şirket inovasyon sistemini geliştirerek, insan kaynakları platformu kurarak, müşterilerle uyumlu bir ilişki kurarak, ürün kalitesini ve her türlü hizmet kalitesini artırarak kendisini geliştirmeye devam etti. Bu nedenle, şimdi müşterilerimizin en popüler ve en sevilen tedarikçilerinden biri olarak, ürün kalitesi ve yeni ürün Ar-Ge'sinde ve pazar gelişiminde başarı için iç pazar alanında öncü bir rol oynuyoruz.

Şirket ürünleri, kaynaklı boru imalatı, spor ürünleri, fitness ekipmanları, tıbbi cihazlar ve aletler, çocuk ürünleri, mobilya, elektrikli ev aletleri, taşıtlar, gemi yapımı, petrol taşımacılığı ve elektrik santrali gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Zhongyue Metalurgy Equipment'a destekleri ve sevgileri için insanlara teşekkür ediyoruz. "Önce insan merkezli ve önce kalite" politikasına bağlı kalacağız. İşletmemizi daha büyük ve daha güçlü hale getirmek için, yönetimimizi geliştirmeyi, ürün kalitemizi geliştirmeyi, işletmenin temel rekabetini arttırmayı ve müşterilerimiz için daha fazla değer yaratmak üzere teknoloji yeniliği ve yüksek verimlilik yönetimi yoluyla müşterilerimizle birlikte büyümemizi ve sosyal getiri.

Zhangjiagang Zhongyue Metalurji Ekipmanları Technology Co., Ltd., hedefi olarak “İnsan Odaklı, Stratejiye Odaklanmış” ve hedef olarak “müşteri memnuniyetini arttırma”; üretim yönetimi ve pazarlama hizmetlerini aktif bir şekilde iyileştirmek, böylece kendimizi endüstri gelişimine katkıda bulunacağız ve marka tanıtımımız ve pazar payımız için en iyi sonucu almaya devam edeceğiz. Aynı zamanda, bağımsız olarak yenilikçi ürünler geliştirmek, süreç tekniklerini geliştirmek ve katma değer açısından ürün rekabetçiliğini arttırmak, girişimciyi ve müşteriyi, girişimciyi ve toplumu karşılıklı olarak yararlı kılmak ve daha iyisini yaratmak için kazan-kazan sağlamak için çaba göstereceğiz. geleceği.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Mayıs 1994'te, Zhangjiagang Zhongyuan Boru Yapımı Co, Ltd kuruldu.

Mayıs 1998'de, yeni inşa edilen atölye çalışmasına 12 milyon RMB yatırım yapıldı.

Şubat 1999'da yeni inşa edilen Zhangjiagang Zhongyuan Pipe-Co, Ltd. şirketi tamamlandı.

Mayıs 2005’te Jiangsu Zhongjia Steel Co., Ltd.’de yıllık 50000 mt üretim kapasitesine sahip soğuk haddelenmiş şerit çelik projesi devreye alındı.

Ağustos 2005'te Zhangjiagang Zhongxin Çelik Levha Co, Ltd kuruldu.

2006 yılının Mart ayında, Jiangsu Meisman Pipe-Co, Ltd, yıllık 200000 mt API Boru Kapasitesi ile kuruldu.

2006 yılının Mayıs ayında, Zhangjiagang Boru Yapımı Enstitüsü Co, Ltd kuruldu.

2006 yılının Mayıs ayında, yıllık 150000 mt soğuk haddelenmiş çelik şerit kapasitesi Zhangjiagang Zhongxin Steel Sheet Co. Ltd. tarafından faaliyete geçirildi.

2006 yılının Mayıs ayında Jiangsu Qiyuan Group kuruldu.

Aralık 2006'da Etiyopya'da Doğu Çimento Hisse Şirketi kuruldu.

Kasım 2007’de Doğu Endüstri Bölgesi Etiyopya’da kuruldu.

Jiangsu Yongyuan Yatırım Co, Ltd Haziran 2008 tarihinde kurulmuştur.

Ağustos 2008'de, yıllık 50000 mt kaynaklı çelik boru kapasitesiyle ABD Houston'da LQY Welded Tube INC kuruldu.

2009 yılının Ağustos ayında, Zhangjiagang Zhongcheng Depo Lojistik A.Ş., faaliyetlerini çelik, depo ve lojistik üzerine odaklayarak kuruldu.

2009 yılının Eylül ayında, Jiangsu Zhonggang Metalurji Ekipmanları Technology Co, Ltd, Zhangjiagang Zhongyuan Boru Yapımı Co, Ltd 'den bağımsız bir şirket haline ayrılan Hassas Yüksek Frekanslı Kaynaklı Boru Fabrikası üretiminde uzmanlaşmıştır.

Şubat 2011'de, Şangay Qiyuan Uluslararası Ticaret A.Ş. kuruldu.


Aralık 2011'de Qiyuan Resources Co., Ltd. Seyşeller Cumhuriyeti'nde tescil edildi.

25 Mayıs 2014'te, Zhangjiagang ZhongYue Metalurji Ekipmanları Teknolojisi Co, Ltd, Grup'tan ve Tüp değirmeni imalatı, metalurji ekipmanları tasarımı ve üretimi, özel tüp üretimi vb. Konularında uzmanlaşmış bağımsız bir şirket haline geldi.

Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : ZHONG YUE

No. Çalışanları : 200~500

Yıllık satış : 30000000-40000000

Yıl kurulan : 1996

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Tüp Yapma Makinesi satış için iyi kalite Tüp Yapma Makinesi satış için iyi kalite Tüp Yapma Makinesi satış için