tamam
Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd 86-512-58371731 Darcy0716@foxmail.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd şirket Profili

 • Çin Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd şirket Profili
 • Çin Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd şirket Profili
Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı,Satıcı

 • Ana Pazar

  Güney Amerika ,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Dünya çapında

 • Markalar

  ZHONG YUE

 • No. Çalışanları

  200~500

 • Yıllık satış

  30000000-40000000

 • Yıl kurulan

  1996

 • İhracat p.c

  60% - 70%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-512-58371731

Giriş

Zhangjiagang Zhongyue Metalurji Ekipmanları Technology Co, Ltd Xiangshan Yolu, Jingang Town, Zhangjiagang City, Jiangsu Eyaleti, Çin bulunmaktadır. RMB20.000.000 yuan kayıtlı sermaye ile, şirket yüksek frekanslı hassas kaynaklı boru hatları, H-Beam çelik boru hattı, dilme makinesi, soğuk rulo şekillendirme makinesi, soğuk haddeleme makinesi, açılı çelik makine, soğuk kesme makinesi üretiminde uzmanlaşmıştır vb .. Şu anda, yıllık üretim kapasitesi 150'den fazla setleri.

On yıldan uzun bir süredir devam eden etkin gelişim sırasında, şirket, pazar payı, teknoloji, insan kaynakları ve kendi alanındaki coğrafi konumu açısından oldukça iyi bir rekabetçiye dönüşmüştür. Sürekli rekabet halindeki pazarda rekabet gücünü korumak için, şirket inovasyon sistemini geliştirerek, insan kaynakları platformu kurarak, müşterilerle uyumlu bir ilişki kurarak, ürün kalitesini ve her türlü hizmet kalitesini artırarak kendisini geliştirmeye devam etti. Bu nedenle, şimdi müşterilerimizin en popüler ve en sevilen tedarikçilerinden biri olarak, ürün kalitesi ve yeni ürün Ar-Ge'sinde ve pazar gelişiminde başarı için iç pazar alanında öncü bir rol oynuyoruz.

Şirket ürünleri, kaynaklı boru imalatı, spor ürünleri, fitness ekipmanları, tıbbi cihazlar ve aletler, çocuk ürünleri, mobilya, elektrikli ev aletleri, taşıtlar, gemi yapımı, petrol taşımacılığı ve elektrik santrali gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Zhongyue Metalurgy Equipment'a destekleri ve sevgileri için insanlara teşekkür ediyoruz. "Önce insan merkezli ve önce kalite" politikasına bağlı kalacağız. İşletmemizi daha büyük ve daha güçlü hale getirmek için, yönetimimizi geliştirmeyi, ürün kalitemizi geliştirmeyi, işletmenin temel rekabetini arttırmayı ve müşterilerimiz için daha fazla değer yaratmak üzere teknoloji yeniliği ve yüksek verimlilik yönetimi yoluyla müşterilerimizle birlikte büyümemizi ve sosyal getiri.

Zhangjiagang Zhongyue Metalurji Ekipmanları Technology Co., Ltd., hedefi olarak “İnsan Odaklı, Stratejiye Odaklanmış” ve hedef olarak “müşteri memnuniyetini arttırma”; üretim yönetimi ve pazarlama hizmetlerini aktif bir şekilde iyileştirmek, böylece kendimizi endüstri gelişimine katkıda bulunacağız ve marka tanıtımımız ve pazar payımız için en iyi sonucu almaya devam edeceğiz. Aynı zamanda, bağımsız olarak yenilikçi ürünler geliştirmek, süreç tekniklerini geliştirmek ve katma değer açısından ürün rekabetçiliğini arttırmak, girişimciyi ve müşteriyi, girişimciyi ve toplumu karşılıklı olarak yararlı kılmak ve daha iyisini yaratmak için kazan-kazan sağlamak için çaba göstereceğiz. geleceği.

Geçmiş

Mayıs 1994'te, Zhangjiagang Zhongyuan Boru Yapımı Co, Ltd kuruldu.

Mayıs 1998'de, yeni inşa edilen atölye çalışmasına 12 milyon RMB yatırım yapıldı.

Şubat 1999'da yeni inşa edilen Zhangjiagang Zhongyuan Pipe-Co, Ltd. şirketi tamamlandı.

Mayıs 2005’te Jiangsu Zhongjia Steel Co., Ltd.’de yıllık 50000 mt üretim kapasitesine sahip soğuk haddelenmiş şerit çelik projesi devreye alındı.

Ağustos 2005'te Zhangjiagang Zhongxin Çelik Levha Co, Ltd kuruldu.

2006 yılının Mart ayında, Jiangsu Meisman Pipe-Co, Ltd, yıllık 200000 mt API Boru Kapasitesi ile kuruldu.

2006 yılının Mayıs ayında, Zhangjiagang Boru Yapımı Enstitüsü Co, Ltd kuruldu.

2006 yılının Mayıs ayında, yıllık 150000 mt soğuk haddelenmiş çelik şerit kapasitesi Zhangjiagang Zhongxin Steel Sheet Co. Ltd. tarafından faaliyete geçirildi.

2006 yılının Mayıs ayında Jiangsu Qiyuan Group kuruldu.

Aralık 2006'da Etiyopya'da Doğu Çimento Hisse Şirketi kuruldu.

Kasım 2007’de Doğu Endüstri Bölgesi Etiyopya’da kuruldu.

Jiangsu Yongyuan Yatırım Co, Ltd Haziran 2008 tarihinde kurulmuştur.

Ağustos 2008'de, yıllık 50000 mt kaynaklı çelik boru kapasitesiyle ABD Houston'da LQY Welded Tube INC kuruldu.

2009 yılının Ağustos ayında, Zhangjiagang Zhongcheng Depo Lojistik A.Ş., faaliyetlerini çelik, depo ve lojistik üzerine odaklayarak kuruldu.

2009 yılının Eylül ayında, Jiangsu Zhonggang Metalurji Ekipmanları Technology Co, Ltd, Zhangjiagang Zhongyuan Boru Yapımı Co, Ltd 'den bağımsız bir şirket haline ayrılan Hassas Yüksek Frekanslı Kaynaklı Boru Fabrikası üretiminde uzmanlaşmıştır.

Şubat 2011'de, Şangay Qiyuan Uluslararası Ticaret A.Ş. kuruldu.


Aralık 2011'de Qiyuan Resources Co., Ltd. Seyşeller Cumhuriyeti'nde tescil edildi.

25 Mayıs 2014'te, Zhangjiagang ZhongYue Metalurji Ekipmanları Teknolojisi Co, Ltd, Grup'tan ve Tüp değirmeni imalatı, metalurji ekipmanları tasarımı ve üretimi, özel tüp üretimi vb. Konularında uzmanlaşmış bağımsız bir şirket haline geldi.

Hizmet

Yüksek frekanslı kaynaklı boru hatları, örneğin otomobil, bisiklet, motosiklet, spor malzemeleri, çelik mobilyalar, eğlence malzemeleri, trafo, dekorasyon ve yapı, su, boru gibi alanlarda kullanılan borular gibi çeşitli boru yapım endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. kimyasal ve farmasötik dağıtım, düşük basınçlı sıvı, düşük ve orta basınçlı kazan, yüksek hassasiyetli silindir ve hidrolik destek, derin kuyu pompası, X60'ın üzerinde çelik sınıfından kaynaklı boru, yüksek basınçlı kazan, petrol ve gaz kuyu duvarının kasası , petrol boru hattı, doğal gaz endüstrisinde transfer gazı, su ve petrol vb.

Bugüne kadar yerli ürünlerimiz birçok büyük üreticiye satıldı. Yurtdışında, ürünlerimiz elliden fazla ülkeye ve Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Afrika gibi bölgelere ihracat yapmaktadır. Yerli ve yabancı müşterilerden gelen tutarlı yüksek övgüyü zaten aldık.

Ekibimiz

Ekip üyelerinin tüm çabaları ile hızla büyüyoruz.

Nitelikli pazarlama ekibi, taleplerinizin tasarım ofisimize ulaşabileceğinden ve ürününüzün isteğinize göre tasarlanıp üretilebildiğinden emin olun.

Nitelikli tasarım ekibi özel isteğinizi anlayabilir ve şirketinize sözleşmeye uygun mükemmel bir çizim yapabilir.

Tecrübeli üretim ekibi% 100 sıkı tasarım yaparak verilen çizimleri takip eder, Hoşgörü ve kaliteden ödün vermeden "Sıfır" yapın.

Hattımızdaki her gün çalışan servis ekibi tecrübeli, makinenizi nasıl kurup devreye alacağınızı bilir, zaman ve maliyetten tasarruf etmek, ekibinizi uygun şekilde eğitmek.

Birlikte, müşterimizi başarıya ulaştırmak için mükemmel bir ekibiz.