tamam
Zhangjiagang ZhongYue Metallurgy Equipment Technology Co.,Ltd 86-512-58371731 Darcy0716@foxmail.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - 7. Tüp Çin Şangay Fuarı

7. Tüp Çin Şangay Fuarı

September 3, 2016

7. Tüp Çin Şangay Fuarı

Tube China, iki yılda bir Şangay'da gerçekleştirilen tüp ve boru endüstrisi için uluslararası bir fuardır.

Kendisini Dusseldorf'ta bir tüpün ürünü olarak fuar pazarında sağlam bir şekilde belirleyen, dünyanın en büyük tüp ve boru teknolojileri fuarından biridir. Katılımcılar üretimden ve düzenlemeden boruların işlenmesine kadar tüm yelpazeyi gösterir ve sadece hammadde, boru ve bağlantı parçaları değil, aynı zamanda boru üretimi için makineler, proses teknolojisi araçları ve diğer çeşitli araçlar sunar. Tube China, yalnızca demir, çelik, metal, otomotiv malzemeleri, elektrik, inşaat, petrol, gaz ve kimya endüstrisi gibi çok farklı endüstrilerin profesyonelleri için değil aynı zamanda teknik ticaret, zanaat, dernekler ve enerji ve su için de kullanılabilir. arz.

2004 yılında kurulmasından bu yana, Tube China yenilikçi teknolojiler için bir forum olarak çalışmakta ve ticaret ve ağ oluşturma için en iyi platformlardan birini sunmaktadır. Borular ve boru endüstrisinin mevcut sorunları ve zorlukları konulu sanayi konferansı ile ticaret fuarı mükemmel şekilde tamamlanacak.

Zhangjiagang Zhongyue Metalurji Ekipmanları Teknolojisi Co Ltd aynı zamanda bir katılımcı olarak Tüp Fuarı'na katılıyor;

E2 Odası, D45.

Boru üretimindeki yeni teknolojiyi tartışmak ve birbirimizden öğrenmek için birlikte oturacağız.

26 Eylül - 29 Eylül 2016 tarihleri ​​arasında Tube China Shanghai’de görüşmek üzere ...